Node Gift (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Error
ta: பிழை

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: கருத்து

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Operation
ta: செயல்
