Node Gift (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Error
ur: خرابی

en: Node
ur: نوڈ

en: Comment
ur: تبصرہ
