Node Gift (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Error
af: Fout

en: Node
af: Mode

en: Comment
af: Kommentaar

en: Price
af: Prys

en: Send
af: Stuur

en: Operation
af: Operasie
