Node Gift (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Error
bg: Грешка

en: Node
bg: Материал

en: Comment
bg: Коментар

en: Price
bg: Цена

en: Send
bg: Изпрати

en: Operation
bg: Действие
