Node Gift (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Error
bs: Greška

en: Node
bs: Nod

en: Comment
bs: Komentar

en: Send
bs: Pošalji
