Node Gift (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Error
cs: Chyba

en: Node
cs: Uzly

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Comment
cs: Komentář

en: Price
cs: Cena

en: Send
cs: Poslat

en: Operation
cs: Operace
