Node Gift (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
