Node Gift (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Error
el: Σφάλμα

en: Node
el: Κόμβος

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Price
el: Tιμή

en: Send
el: Αποστολή

en: Operation
el: Λειτουργία
