Node Gift (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Error
gu: ભુલ

en: Node
gu: નોડ

en: Send
gu: મોકલો

en: Operation
gu: કાર્યો
