Node Gift (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Error
he: שגיאה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Sender
he: שולח

en: Comment
he: תגובה

en: Price
he: מחיר

en: Send
he: שלח

en: Operation
he: פעולה

en: Receiver
he: מקבל
