Node Gift (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Error
hr: Greška

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Comment
hr: Komentar

en: Price
hr: Cijena

en: Send
hr: Pošalji

en: Operation
hr: Operacija
