Node Gift (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Error
hu: Hiba

en: Node
hu: Tartalom

en: Sender
hu: Feladó

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Price
hu: Ár

en: Send
hu: Küldés

en: Operation
hu: Művelet

en: Userpoints
hu: Felhasználói pontok

en: Receiver
hu: Címzett
