Node Gift (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Error
id: Kesalahan

en: Comment
id: Komentar

en: Price
id: Harga

en: Send
id: Kirim

en: Operation
id: Operasi
