Node Gift (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Error
it: Errore

en: Node
it: Nodo

en: Sender
it: Mittente

en: Comment
it: Commento

en: Price
it: Prezzo

en: Send
it: Invia

en: Operation
it: Operazione
