Node Gift (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Node
mg: Fehy

en: Comment
mg: Heviteny
