Node Gift (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Node
oc: Nosèl

en: Comment
oc: Comentari

en: Send
oc: Mandar

en: Operation
oc: Operacion
