Node Gift (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Error
si: දෝෂය
