Node Gift (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Error
sq: Gabim

en: Node
sq: Nyjë

en: Comment
sq: Komenti

en: Send
sq: Dërgo

en: Operation
sq: Veprimi
