Node Gift (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Price
th: ราคา

en: Send
th: ส่ง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
