Node Gift (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Error
ug: خاتالىق

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Send
ug: يوللاش

en: Operation
ug: مەشغۇلات
