Node Gift (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Error
vi: Lỗi

en: Sender
vi: Người gửi

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Price
vi: Giá

en: Send
vi: Gửi

en: Operation
vi: Thao tác
