Node Gift (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Error
ast: Fallu

en: Node
ast: Noyu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Send
ast: Unviar

en: Operation
ast: Operación
