Node Gift (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Error
be: Памылка

en: Node
be: Вузел

en: Comment
be: Каментар

en: Send
be: Адаслаць

en: Operation
be: Аперацыя
