Node Gift (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Comment
bn: মন্তব্য
