Node Gift (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Sender
ca: Remitent

en: Comment
ca: Comentari

en: Price
ca: Preu

en: Send
ca: Enviar

en: Operation
ca: Operació
