Node Gift (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Error
et: Viga

en: Node
et: Postitus

en: Sender
et: Saatja

en: Comment
et: Kommentaar

en: Price
et: Hind

en: Send
et: Saada

en: Operation
et: Operatsioon
