Node Gift (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Remove
fr: Retirer

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Error
fr: Erreur

en: Node
fr: Nœud

en: Sender
fr: Expéditeur

en: Comment
fr: Commentaire

en: Price
fr: Prix

en: Send
fr: Envoyer

en: Operation
fr: Opération

en: Userpoints
fr: Points utilisateurs

en: Receiver
fr: Destinataire

en: Gift
fr: Don

en: Totals:
fr: Totals :
