Node Gift (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Error
is: Villa

en: Node
is: Nóða

en: Sender
is: Sendandi

en: Comment
is: Ummæli

en: Price
is: Verð

en: Send
is: Senda
