Node Gift (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Error
ru: Ошибка

en: Node
ru: Материал

en: Sender
ru: Отправитель

en: Comment
ru: Комментарий

en: Price
ru: Цена

en: Send
ru: Отправить

en: Operation
ru: Действие

en: Receiver
ru: Получатель
