Node Gift (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Error
sk: Chyba

en: Node
sk: Uzol

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Comment
sk: Komentár

en: Price
sk: Cena

en: Send
sk: Odoslať

en: Operation
sk: Operácia
