Node Gift (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Error
sr: Грешка

en: Comment
sr: Коментар

en: Price
sr: Цена
