Node Gift (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Error
uk: Помилка

en: Node
uk: Матеріал

en: Sender
uk: Відправник

en: Comment
uk: Коментар

en: Price
uk: Ціна

en: Send
uk: Надіслати

en: Operation
uk: Дія

en: Receiver
uk: Одержувач

en: Gift
uk: Дарований
