Node Gift (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Error
ar: خطأ

en: Node
ar: العقدة

en: Comment
ar: التعليق

en: Price
ar: السعر

en: Send
ar: أرسل

en: Operation
ar: عملية
