Node Gift (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Error
cy: Gwall

en: Node
cy: Nod

en: Comment
cy: Sylw

en: Price
cy: Pris

en: Send
cy: Anfon

en: Operation
cy: Gweithrediad
