Node Gift (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Node
es: Nodo

en: Sender
es: Remitente

en: Comment
es: Comentario

en: Price
es: Precio

en: Send
es: Enviar

en: Operation
es: Operación

en: Receiver
es: Destinatario
