Node Gift (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Error
jv: Salah

en: Comment
jv: Komèntar

en: Send
jv: Kirim

en: Operation
jv: Operasi
