Node Gift (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Send
ka: გაგზავნა
