Node Gift (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Error
mr: तृटी

en: Node
mr: शाखा

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Price
mr: किंमत

en: Send
mr: पाठवा
