Node Gift (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Error
nn: Feil

en: Comment
nn: Kommentar

en: Price
nn: Pris
