Node Gift (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Error
pl: Błąd

en: Node
pl: Węzeł

en: Sender
pl: Nadawca

en: Comment
pl: Komentarz

en: Price
pl: Cena

en: Send
pl: Wyślij

en: Operation
pl: Czynność

en: Receiver
pl: Odbiorca
