Node Gift (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Error
pt: Erro

en: Node
pt: Nó

en: Comment
pt: Comentar

en: Operation
pt: Operação
