Node.js integration (7.x-1.0-alpha5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
es: Suscribir

en: Unsubscribe
es: Darse de baja

en: updated
es: actualizado

en: Add user
es: Agregar usuario

en: Subscribe to @title
es: Suscribirse a @title
