Node.js integration (7.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ru: Подписать

en: Unsubscribe
ru: Удалить подписку

en: updated
ru: обновлено

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Channels
ru: Каналы
