Node.js integration (7.x-1.0-alpha6) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
no: Abonner

en: Unsubscribe
no: Meld av

en: updated
no: oppdatert

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Add user
no: Legg til bruker

en: Subscribe to @title
no: Abonner på @title
