Node.js integration (7.x-1.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: updated
pl: zaktualizowany

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Channels
pl: Kanały

en: inserted
pl: dodano

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: User uid to add
pl: Identyfikator użytkownika do dodania

en: Channel to add
pl: Kanał do dodania

en: Nodejs subscribe
pl: Subskrybuj node.js
