Node.js integration (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: updated
da: opdateret

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: Channels
da: Kanaler

en: Subscribe to @title
da: Tilmelding til @title
