Node.js integration (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Unsubscribe
es: Cancelar suscripción

en: updated
es: actualizado

en: Configuration
es: Configuración

en: Add user
es: Añadir usuario

en: Channels
es: Canales

en: Subscribe to @title
es: Suscribirse a @title
