Node.js integration (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: updated
fa: به‌روز شد

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Add user
fa: افزودن کاربر
