Node.js integration (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: updated
fi: päivitetty

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Subscribe to @title
fi: Tilaa aihepiirin @title RSS-syöte
