Node.js integration (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: updated
ja: 更新

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Channels
ja: チャンネル

en: Subscribe to @title
ja: @title を購読
